Zostań eco inwestorem

Inwestycje w ekologię to przyszłość.

Zapraszamy Cię do grona inwestorów, którzy zwiększają swój kapitał przyczyniając się jednocześnie do ochrony środowiska naturalnego. „Czekamy na Ciebie” byś dołączył do grupy eco inwestorów, dzięki którym redukowana jest znacząco ilość CO2 z atmosfery, w ten sposób przyczynisz się Ty, Twoi bliscy, Twoja rodzina do odbudowy zielonych płuc Ziemi, czerpiąc z tego wymierne korzyści finansowe.
Dotychczasowe doświadczenia oraz zadowolenie naszych klientów dowodzą, iż inwestycje w projekty ekologiczne sprawdzają się.

„Sam zdecyduj jak szybko dołączysz do grona eco inwestorów - Ziemia nie może dłużej czekać”.

Nasi przedstawiciele w dogodnym czasie i miejscu, na terenie całego kraju, w trakcie spotkania odpowiedzą na pytania i udzielą szczegółowych informacji dotyczących unikalnego produktu, który pozwala pomnażać kapitał inwestorów, a jednocześnie ma korzystny wpływ na środowisko naturalne.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy Future Tree Sp. z o.o. Sp. k. specjalizującej się w zakładaniu i prowadzeniu plantacji drzew tlenowych. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

JAKO INWESTOR MOŻESZ OTRZYMAĆ

oferta nr 1 :

  • corocznie wypłacane odsetki w wysokości 8 %,

oferta nr 2

  • zysk wypłacony po zakończeniu inwestycji w całości ze znacznie wyższą roczną stopą zwrotu.

„Uzupełnij swój portfel inwestycyjny”. Branża IT należy do najszybciej rozwijających się dziedzin współczesnej gospodarki. Rynek nowych technologii to bardzo atrakcyjny, perspektywiczny obszar inwestycyjny, który daje możliwość osiągnięcia znaczących zysków w stosunkowo krótkim czasie.

„Bądź eco i techno”

Więcej informacji przekaże nasz przedstawiciel, umów się na spotkanie